Webform Redmine Integration (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Next
oc: Seguent

en: Subject
oc: Objècte

en: Save
oc: Enregistrar

en: Tracker
oc: Seguiment

en: Finish
oc: Finir
