Webform Redmine Integration (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Next
pl: Dalej

en: Subject
pl: Tytuł

en: Save
pl: Zapisz

en: Tracker
pl: Historia

en: Webform
pl: Formularz

en: Feedback
pl: Prześlij opinię

en: Finish
pl: Zakończ
