Webform Redmine Integration (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Next
sk: Ďalej

en: Subject
sk: Predmet

en: Save
sk: Uložiť

en: Tracker
sk: Sledovanie príspevkov

en: Webform
sk: Webformulár

en: Feedback
sk: Spätná väzba
