Webform Redmine Integration (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Next
sv: Nästa

en: Subject
sv: Ämne

en: Save
sv: Spara

en: Tracker
sv: Spårare

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Feedback
sv: Respons

en: Finish
sv: Slutför
