Webform Redmine Integration (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Next
uk: Наступний

en: Subject
uk: Тема

en: Save
uk: Зберегти

en: Tracker
uk: Відстежувач

en: Webform
uk: Вебформа

en: Feedback
uk: Зворотній зв'язок

en: Finish
uk: Завершити
