Webform References (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Multiple
ca: Múltiple

en: Select List
ca: Llista de selecció

en: Webform
ca: Formulari web

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
ca: Marqueu aquesta opció si l'usuari ha de poder escollir múltiples valors.

en: Content types that can be referenced
ca: Tipus de nodes que poden ser referenciats

en: Node Reference
ca: Referència de node

en: Field Type
ca: Tipus de camp

en: Autocomplete
ca: Autocompleta
