Webform References (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Multiple
lt: Galimi keli

en: Select List
lt: Pasirinkite Sąrašą

en: Webform
lt: Web forma

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
lt: Pažymėkite čia jei leisite lankytojams pasirinkit daugiau nei vieną.

en: Content types that can be referenced
lt: Turinio tipas kuri gali būt nurodytas

en: Node Reference
lt: Mazgo Nurodymas

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis
