Webform References (7.x-1.4) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Multiple
he: מרובה

en: Select List
he: בחר רשימה

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
he: תסמן את האפשרות הזאת באם המשתמש יכול לבחור כמה ערכים.

en: Content types that can be referenced
he: סוגי תוכן אליהם ניתן להפנות

en: Node Reference
he: הפנייה לפריט תוכן

en: User Reference
he: הפניית משתמש

en: Field Type
he: סוג שדה

en: Autocomplete
he: השלמה אוטומטית
