Webform References (7.x-1.7) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Ascending
bs: Uzlazno

en: Descending
bs: Silazno

en: Order
bs: Poredak

en: Content types that can be referenced
bs: Tipovi sadržaja koji mogu biti referencirani

en: Node Reference
bs: Node referenciranje

en: User Reference
bs: Korisnička referenca

en: Autocomplete
bs: Autokompletiranje
