Webform References (7.x-1.7) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Multiple
cs: Vícenásobná

en: User Name
cs: Uživatelské jméno

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Descending
cs: Sestupně

en: Select List
cs: Seznam

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
cs: Zaškrtněte, pokud má mít uživatel možnost vybrat více hodnot.

en: Content types that can be referenced
cs: Typy obsahu, na které je možné odkazovat

en: Autocomplete
cs: Automatické dokončování

en: Node Id
cs: ID uzlu

en: Sort By
cs: Seřadit dle
