Webform References (7.x-1.7) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Multiple
el: Πολλαπλή

en: User Name
el: Όνομα Χρήστη

en: Ascending
el: Αύξουσα

en: Descending
el: Φθίνουσα

en: Order
el: Σειρά

en: Select List
el: Λίστα Επιλογής

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
el: Επιλέξτε την επιλογή αυτή για να επιτρέπεται στο χρήστη να μπορεί να επιλέγει πολλαπλές τιμές.

en: Autocomplete
el: Αυτόματη συμπλήρωση

en: Sort By
el: Ταξινόμηση κατά
