Webform References (7.x-1.7) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Multiple
et: Mitu

en: User Name
et: Kasutaja nimi

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Order
et: Järjestus

en: User Id
et: Kasutaja ID

en: Webform
et: Veebivorm

en: Sort By
et: Sorteerimise alus
