Webform References (7.x-1.7) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Multiple
fa: چندین

en: User Name
fa: نام کاربر

en: Ascending
fa: صعودی

en: Descending
fa: نزولی

en: Order
fa: سفارش

en: Select List
fa: فهرست انتخاب

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Autocomplete
fa: تکمیل خودکار

en: Sort By
fa: مرتب کردن بر اساس
