Webform References (7.x-1.7) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Title
gl: Título

en: Multiple
gl: Múltiple

en: User Name
gl: Nome de usuario

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Descending
gl: Descendente

en: Order
gl: Orde

en: Select List
gl: Lista de selección

en: Webform
gl: Formulario web

en: Content types that can be referenced
gl: Tipo de contido que poden ser referenciados

en: User Reference
gl: Referencia de usuario

en: Autocomplete
gl: Autocompletar
