Webform References (7.x-1.7) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Multiple
gu: અનેક

en: Ascending
gu: ચડતા

en: Descending
gu: ઉતરતા

en: Autocomplete
gu: સ્વત: પૂર્ણ
