Webform References (7.x-1.7) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Title
id: Judul

en: Multiple
id: Banyak

en: Ascending
id: Menaik

en: Descending
id: Menurun

en: Order
id: Urutan

en: Select List
id: Pilih daftar

en: Field Type
id: Jenis field

en: Autocomplete
id: Pelengkapan otomatis
