Webform References (7.x-1.7) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Titill

en: Multiple
is: Margir

en: Ascending
is: Hækkandi

en: Descending
is: Lækkandi

en: Order
is: Pöntun

en: Autocomplete
is: Sjálfvirk útfylling
