Webform References (7.x-1.7) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Multiple
oc: Multipla

en: Ascending
oc: Ascendent

en: Descending
oc: Descendent

en: Order
oc: Òrdre

en: Autocomplete
oc: Autocomplecion

en: Sort By
oc: Triar per
