Webform References (7.x-1.8) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Multiple
be: Мносны

en: User Name
be: Імя Карыстальніка

en: Ascending
be: Узыходны

en: Descending
be: Зыходны

en: Order
be: Парадак

en: Select List
be: абраць спіс

en: Webform
be: Анкета

en: Autocomplete
be: Аўтазапаўненьне
