Webform References (7.x-1.8) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Multiple
bg: Множествен

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ

en: Order
bg: Поръчка
