Webform References (7.x-1.8) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Ascending
eu: Goranzko

en: Descending
eu: Beheranzko

en: Order
eu: Ordena

en: Select List
eu: Aukeratu zerrenda

en: Content types that can be referenced
eu: Erreferentziatuak izan daitezkeen eduki motak

en: User Reference
eu: Erabiltzaile erreferentzia

en: Node Id
eu: Nodo Id-a
