Webform References (7.x-1.8) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Multiple
ro: Multiplă

en: User Name
ro: Nume utilizator

en: Ascending
ro: Crescător

en: Descending
ro: Descrescător

en: Order
ro: Comandă

en: Select List
ro: Listă de selecţie

en: Content types that can be referenced
ro: Tipuri de conţinut care pot fi referite

en: Autocomplete
ro: Completare automată
