Webform References (7.x-1.8) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Multiple
sk: Viacero naraz

en: User Name
sk: Meno používateľa

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Order
sk: Poradie

en: Webform
sk: Webformulár

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
sk: Zaškrtnite túto možnosť ak používateľ môže vybrať viacero hodnôt.

en: Content types that can be referenced
sk: Typy obsahu, ktoré môžu byž referencované

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: Sort By
sk: Triediť podľa
