Webform References (7.x-1.8) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Multiple
ta: பன்மடங்கு

en: Ascending
ta: ஏறுமுகமான

en: Descending
ta: இறங்குமுகமான

en: Order
ta: வரிசை

en: Autocomplete
ta: தானியங்கு நிரப்புதல்
