Webform References (7.x-1.8) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Multiple
vi: Nhiều

en: User Name
vi: Tên người dùng

en: Ascending
vi: Tăng dần

en: Descending
vi: Giảm dần

en: Order
vi: Thứ tự

en: Content types that can be referenced
vi: Những kiểu nội dung có thể được tham khảo đến

en: Node Reference
vi: Tham Chiếu Node

en: User Reference
vi: Tham chiếu người dùng

en: Autocomplete
vi: Tự động điền nốt
