Webform References (7.x-1.9) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Multiple
hi: विभिन्न

en: Select a view
hi: एक द्रश्य चुने

en: Ascending
hi: आरोही

en: Descending
hi: अवरोही

en: Order
hi: क्रम

en: Select List
hi: सूची चुनें

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य

en: Autocomplete
hi: स्वत: पूर्ण
