Webform References (7.x-1.9) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Multiple
lv: Daudzkāršs

en: User Name
lv: Lietotāja vārds

en: Select a view
lv: Izvēlēties skatu

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Order
lv: Secība

en: Webform
lv: Webforma

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: The default value of the field.
lv: Noklusētā lauka vērtība.

en: Field Type
lv: Laika Veids

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana

en: Sort By
lv: Kārtot pēc
