Webform References (7.x-1.9) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Multiple
sv: Flerval

en: User Name
sv: Användarnamn

en: Select a view
sv: Välj en vy

en: Ascending
sv: Stigande

en: Descending
sv: Fallande

en: Order
sv: Ordning

en: Select List
sv: Rullgardinsmeny

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: The default value of the field.
sv: Standardvärdet för fältet.

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
sv: Välj detta om användaren ska kunna välja flera värden.

en: Content types that can be referenced
sv: Innehållstyper som kan refereras

en: Node Reference
sv: Nodreferens

en: User Reference
sv: Användarreferens

en: Field Type
sv: Fälttyp

en: Autocomplete
sv: Automatiskt kompletterande

en: Sort By
sv: Sortera på

en: Term Reference
sv: Termreferens
