Webform References (7.x-1.9) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Multiple
ar: متعدد

en: User Name
ar: اسم المستخدم

en: Ascending
ar: تصاعديا

en: Descending
ar: تنازليا

en: Order
ar: الترتيب

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Content types that can be referenced
ar: أنواع المحتوى التي تمكن الإشارة إليها
