Webform References (7.x-1.9) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Multiple
bo: དུ་མ

en: Ascending
bo: ཇེ་མཐོ

en: Descending
bo: ཇེ་དམའ

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Autocomplete
bo: རང་འགུལ་སྒྲིག་བྱེད
