Webform References (7.x-1.9) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Multiple
cy: Lluosog

en: Ascending
cy: Esgynnol

en: Descending
cy: Disgynnol

en: Order
cy: Trefn

en: Select List
cy: Dewis rhestr

en: Webform
cy: Ffurf gwe

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod

en: The default value of the field.
cy: Gwerth rhagosod o'r maes.

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
cy: Gwirio'r dewis yma os y ddylai'r defnyddiwr gael ei ganiatáu i ddewis gwerthoedd lluosog.

en: Autocomplete
cy: Hunan-gwblhau
