Webform References (7.x-1.9) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Multiple
fi: Monivalinta

en: User Name
fi: Käyttäjänimi

en: Select a view
fi: Valitse näkymä

en: Ascending
fi: Nouseva

en: Descending
fi: Laskeva

en: Order
fi: Järjestys

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: The default value of the field.
fi: Kentän oletusarvo.

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
fi: Valitse tämä, jos käyttäjän on sallittua valita useita arvoja.

en: Content types that can be referenced
fi: Viitattavissa olevat sisältötyypit

en: Node Reference
fi: Solmuviittaus

en: User Reference
fi: Käyttäjäviittaus

en: Autocomplete
fi: Automaattinen täydennys

en: Sort By
fi: Lajittele

en: entityreference
fi: entiteettiviittaus

en: Term Reference
fi: Termiviittaus
