Webform References (7.x-1.9) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Multiple
hr: Višestruki

en: Select a view
hr: Odaberi pogled

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Descending
hr: Silazno

en: Order
hr: Redoslijed

en: Default value
hr: Zadana vrijednost
