Webform References (7.x-1.8) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Multiple
te: బహుళ

en: Ascending
te: ఆరోహణ

en: Descending
te: అవరోహణ

en: Order
te: క్రమం
