Webform Remote Post (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Label
fi: Tunnus

en: Add
fi: Lisää

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: About
fi: Tietoja
