Webform Remote Post (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Enabled
fr: Activé

en: Label
fr: Libellé

en: Add
fr: Ajouter

en: About
fr: À propos
