Webform Remote Post (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Enabled
sk: Povolené

en: Label
sk: Označenie

en: Add
sk: Pridať

en: Webform
sk: Webformulár

en: About
sk: Informácie o
