Webform Remote Post (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Label
da: Etiket

en: Add
da: Tilføj

en: Webform
da: Webformular

en: About
da: Om
