Webform Remote Post (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Label
ku: پێناس

en: Add
ku: زیاد بکە

en: About
ku: دەربارە
