Webform Remote Post (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Label
sv: Etikett

en: Add
sv: Lägg till

en: Webform
sv: Webbformulär

en: About
sv: Om
