Webform Remote Post (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Enabled
tr: Etkin

en: Edit
tr: Düzenle

en: Label
tr: Etiket

en: Add
tr: Ekle

en: About
tr: Hakkında
