Webform Remote Post (7.x-1.21) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Редактировать

en: Label
ru: Метка

en: Add
ru: Добавить

en: Webform
ru: Веб-форма

en: About
ru: Информация
