Webform Remote Post (7.x-1.21) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Label
ug: بەلگە

en: Add
ug: قوشۇش

en: About
ug: ھەققىدە
