Webform Remote Post (7.x-1.22) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: About
sq: Informacione
