Webform Remote Post (7.x-1.21) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: About
bo: གསལ་བཤད
