Webform Reply To (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Component
da: Komponent

en: Custom
da: Tilpasset

en: Webform
da: Webformular

en: Value of "!component"
da: Værdien af "!component"

en: No available components
da: Ingen tilgængelige komponenter

en: The entered e-mail address "@email" does not appear valid.
da: Den indtastede e-mail-adresse "@email" ser ikke ud til at være gyldig.

en: Default: %value
da: Standard: %value
