Webform Reply To (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Component
fi: Komponentti

en: Custom
fi: Oma

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Value of "!component"
fi: "!component" arvo

en: No available components
fi: Komponentteja ei ole käytettävissä

en: The entered e-mail address "@email" does not appear valid.
fi: Syöttämääsi sähköpostiosoitetta "@email" ei ole olemassa.

en: Default: %value
fi: Oletus: %value
