Webform Reply To (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Component
hu: Összetevő

en: Custom
hu: Egyéni

en: Webform
hu: Űrlap

en: Value of "!component"
hu: „!component” értéke

en: No available components
hu: Nincs elérhető összetevő

en: The entered e-mail address "@email" does not appear valid.
hu: A megadott „@email” e-mailcím nem érvényes.

en: Default: %value
hu: Alapértelmezés: %value

en: Reply-To address
hu: Válaszcím
