Webform Reply To (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Component
uk: Компонент

en: Custom
uk: Власний

en: Webform
uk: Вебформа

en: Value of "!component"
uk: Значення "!component"

en: No available components
uk: Доступні компоненти відсутні

en: The entered e-mail address "@email" does not appear valid.
uk: Введена електронна адреса "@email" неправильна.

en: Default: %value
uk: За замовчуванням: %value
