Webform Reply To (7.x-2.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Webform
ca: Formulari web

en: Value of "!component"
ca: Valor de "!component"

en: No available components
ca: No hi ha components disponibles

en: Default: %value
ca: Per defecte: %value
